Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje zvířátka-úvod

8. 1. 2011

No jo. Jak už jsme zmínila, miluju, zdůrazňuji miluju russelíky a jednoho bych chtěla mít doma. Ale stejně mám svých mazlů dost! Teď vám o sobě něco řeknou.

 

Merlin: Ahoj! Jsem papoušek korely chocholaté (Nimphicus holandicus) Merlin. Narodil jsme se 13.12.2008 a 13.12.2010 mi byly 2 roky. No jo, takový veliký! Určitě si už říkáte: Páni, ten musí být šikovný! Mluví, zpívá, usazuje se lidem na rameni... Blbost! Ne, já to nedělám! Věřte mi, já ani nejsem ochočený! V kleci mám tři misky (jídlo, voda a ovoce (které stejně nejím)), čtyři bidýlka (dvě nahoře a dvě dole), houpačku, zvonečky, zrcátko se zvonečkem, proso (mňami!) nebo nějakou tyčinku a sépiovou kost. Jak jste si jistě povšimli, mé nejoblíbenější jídlo je červené proso. Ale teď už schovám hlavu do peří. Dobrou noc!

 

Silva: Ahoj! Já jsem křeček džungarský Silva, může mi být tak třičtvrtě roku. Nepatřím ale jen Jojče! Spíše patřím Barče, která mě u sebe nemůže mít, protože maj dvě kočky. Brrrrr!!!! Mé nejoblíbenější jídlo jsou slunečnicová semínka. Mám menší klec. Má růžové dno a bílé příčky. Vevnitř je domeček, který je bílí a má fialovou střechu. Pak tam mám modrou skluzavku a kolo zelené na běhání. Napáječku (bez kuličky), která je průhledná, ale má žluté držadlo. Horní patro je stejně jako dolní růžové. Packy na udržování jsou také fialové, jako střecha domku. Když mě něco zaujme, začnu horlivě hryzat a snažím se za tím dostat z klece. Dvířka se vysouvají nahoru. No jo, je čas jít na malí noční průzkum! Konekonců, jsem noční tvoreček! Papa!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Páni!

(Jojča, 9. 1. 2011 10:58)

Gabčo, klidně mi tak říkej. Určitě by to nevadilo, pokud nebudeš křečka dávat psovi na čumáček :)

Páni!

(Gabča, 8. 1. 2011 22:02)

Páni,Jojčo(jestli ti tak mohu řikat)ty máš křečka?Já bych ho taky chtěla, ale nevíš, jak by si rozuměl se psem?

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 49178
Měsíc: 248
Den: 9